Interessante cursus van Manon Wijermars, eigenaar van het ecologisch (moes)tuinbedrijf “De Moestenier”. De tuincoach en tuinexpert bij het tv-programma BinnensteBuiten van de KRO-NCRV.
————————————————————————————————————————————————————————————————
Heb je sinds kort een moestuin maar haal je er nog niet uit wat je vooraf had gehoopt?
Of ben je voornemens een moestuin te gaan beginnen? Dan is deze cursus voor jou!
Tijdens deze cursus, bestaande uit twee middagen of avonden, leer je de basiskennis van het natuurlijk ‘moestenieren’, waarbij je zoveel mogelijk met de natuur meewerkt. De tuin wordt duurzaam en natuurlijk ingericht, voornamelijk volgens de principes van permacultuur.
Je leert meer over de grond waarop je tuiniert door het onderzoeken van je eigen sample. Ook leer je hoe je beter voor deze grond kunt zorgen.
We kijken naar hoe je een moestuin het beste in kunt delen qua ontwerp en gewassen.
Tevens leren we over het herkennen en benutten van “onkruid” en behandelen we de aandachtspunten van het kweken van de meest voorkomende gewassen in de moestuin.
Natuurlijk is er aandacht voor het jaarrond zorgen voor je moestuin. En er is ruimte voor eigen vragen en eventuele uitdagingen waar je zelf tegenaan loopt. Deze vragen mogen vooraf al gemaild worden, zodat ik precies die informatie kan geven waar jullie behoefte aan hebben.
Cursusdata:
27 januari en 3 februari in de middag van 15.00-17.00 uur
of
27 januari en 3 februari in de avond van 19.30-21.30 uur
Kosten:
€ 75,- voor 2 bijeenkomsten incl. materialen, koffie/thee.
Je kunt je opgegeven voor de cursus per mail via info@demoestenier.nl of vul het contactformulier in op https://demoestenier.nl/contact/